Šaldytuvai su šaldikliu viršuje gera kaina

 •   Kaip išsirinkti kokios talpos reikalingas šaldytuvas?

  Renkantis šaldytuvą svarbu įvertinti ne tik išorinius matmenis, bet ir šaldytuvo tūrį, kuris išreiškiamas litrais. Vienam asmeniui reikėtų skirti apie 110 litrų, kiekvienam sekančiam pridedant po 50 litrų, tad jei šeimą keturių asmenų – reikėtų rinktis nemažiau 200-220 litrų šaldytuvą.

  Daugumą šaldytuvų turi apačioje esantį šaldiklio skyrių, kadangi rečiau naudojama ir kasdieniai produktai bus sudėti patogesniame akių lygyję. Taip pat šaldytuvai būna su viršuje į montuotu šaldikliu, su šaldikliu įmontuotu šaldytuvo viduje ar išvis be šaldiklio. Taip pat vis populiarėjantys Side-by-Side dvidūriai šaldytuvai – tai šaldytuvas ir šalia talpus šaldiklis.

  Šaldymo sistema šaldytuvuose gali būti statinė, dinaminė arba mišri.

  Statinės sistemos šaldytuvuose šaltas oras pučiamas per galinėje sienelėje esančią angą. Šaldytuve esanti drėgmė kondensuojasi ant galinės sienelės, kartais virsta šerkšnu, tokiuose šaldytuvuose aukštesnė temperatūra, jis turi automatinę atitirpimo funkciją. Dėl didelės dregmės švieži produktai išlieka ilgiau. Tačiau tokius šaldytuvus rekomenduojama kas 4-6 mėnesius išjungti ir atitirpinti.

  Dianaminės „No Forst“ šaldymo sistemos šaldytuvuose yra įmontuotas ventiliatorius, kuris padeda šaltam orui cirkuliuoti šaldytuvo kameroje, dėl to palaikoma pastovi oro temperatūra ir maistas iš visų pusių vienodai veikiamas šalto oro. Privalumas - tokių šaldytuvų nebūtina atitirpinti.

  Mišrią šaldymo sistemą turinčiuose šaldytuvų šaldiklyje šaltas oras pučiamas dėl to nesiformuoja šerkšnas. Šaldymo kameroje esantys produktai nedžiūsta ir ilgiau išlieka švieži. Šaldymo kameroje veikia statinė savaiminio atitirpimo sistema dėl ko šaldytuvas atšąla, galinė sienelė aprasoja ir susidaręs kondensatas subėga žemyn į konteinerį.

  ELECTROLUX EJN2301AOW šaldytuvas su šaldikliu viršuje
  Kodas: EJN2301AOW
  Plotis, mm:
  540
  Šaldytuvo talpa, l:
  180
  Šaldiklio talpa, l:
  38
  Energijos klasė:
  A+
  Šaldymo sistema:
  Statinė
  28888
  38516 Sutaupykite 9628
 • Šaldytuvai su viršuje apačioje tai praktiškas ir taupantis vietą sprendimas Jūsų namuose. Geriausia kaina ir aukšta kokybė, nulems Jūsų apsisprendimą, o pirkimas internetu sutaupys ne tik Jūsų pinigus, bet ir laiką, nes internetu visada pigu! Įmontuojami ir laisvai statomi, su šaldikliai apačioje ar su šaldikliais viršuje, dviduriai ar šaldytuvai be šaldymo kameros Jūsų pasirinkimui. Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį funkcionalų šaldytuvą. Patarsime kaip prižiūrėti, montuoti ir tinkamai įsirengti. Tik žinomi šaldytuvų gamintojai: AEG, Allenzi, Amica, Beko, Bomann, Bosch, Candy, Cata, Electrolux, Freggia, Gorenje, Guzzanti, First, ECG, Haier, Hiatachi, Hoover, Hyundai, Indesit, LG, Liebherr, MPM, Mesko, Nardi, Orava, Ravanson, Samsung, Sencor, Schlosser, Sharp, Siemens, Snaigė, Teka, Whirlpool, Zanussi pasižymintys aukšta kokybe, funkcionalumu bei prieinama kaina, kuri visuomet su Akcija - www.pigunamams.lt tai garantuoja.