Retro stiliaus garų surinktuvai internetu

  • Renkantis gartraukį ar tai būtų įmontuojamas, neįmontuojamas ar erdvinis reikėtų įvertinti kokio galingumo gartraukis Jums tinkamiausias. Nedidelėms virtuvėms tinkamas gartaukis su galingumu iki 300 m³/val, didesnėms virtuvėms 350-450 m³/val, didelėms virtuvėms ir virtuvės sujungtoms su svetaine reikalingi nuo 450 m³/val. Taip pat galima vadovautis formule, kuria galite apskaičiuoti reikiamą galingumą – virtuvės plotas dauginamas iš virtuvės aukšio, o gautas rezultatas dauginamas iš 6, tokiu būdu gaunamas mažiausias reiklaingas galingumas, o dauginant iš dvylikos gauname reikalingą maksimalų garų surinktuvo galingumą.

    Gartraukia dažnai jungiami prie ventiliacinės angos, bet ką daryti kai ventiliacijos nėra, tokių atveju reikia rinktis gartraukį su angliniais filtrais, kurie ne tik išvalo orą, bet ir pašalina nemalonius kvapus. Geriausia rinktis gartraukį, kuris turi anglies ir riebalus sugeriančius filtrus. Garų surinktuvas gali turėti vieną ir daugiau filtrų, kuo daugiau jų turi tuo geriau. Filtrai būna aliumininiai, akriliniai, plieniniai, plaunami filtrai ar mūsų aptarti angliniai iltrai, kuriuos atsižvelgiant į naudojimą reikėtų keisti kas 3 ir daugiau mėnesių. Kiekvienas gamintojas nurodo filtrų keitimo laiką į ką ir reikėtų atsižvelgti.

    Gartraukis turėtų būti ne siauresnis kaip kaitlentė ir platesnis, bei montuojamas jei tai elektrinė kaitlentė nemažiau 65 cm, jei tai dujinė kaitlentė nemažiau kaip 70 cm.

    Prekių nėra.
  • Retro stiliaus gartraukiai praktiškas, efektyvus ir išskirtinio dizaino sprendimas Jūsų virtuvėje. Geriausia kaina ir aukšta kokybė, nulems Jūsų apsisprendimą, o pirkimas internetu sutaupys ne tik Jūsų pinigus, bet ir laiką, nes internetu visada pigu! Kamino tipo (kamininiai), erdviniai, kampiniai, montuojami į spintelę ar po spintele garų surinktuvai Jūsų pasirinkimui. Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį funkcionalų gartraukį. Patarsime kaip prižiūrėti, montuoti ir tinkamai įsirengti. Tik žinomi garų surinktuvų gamintojai: AEG, Alveus, Akpo, Allenzi, Amica, Beko, Bomann, Bosch, Candy, Cata, Eleyus, Electrolux, Elica, Elitair, Freggia, Gorenje, Guzzanti, FABER, Franke, ECG, Haier, Hiatachi, Hoover, Hyundai, Indesit, LG, Liebherr, MPM, Mesko, Miele, Nardi, Orava, Ravanson, Samsung, Sencor, Schlosser, Sharp, Siemens, Silverline, Teka, Whirlpool, Zanussi pasižymintys aukšta kokybe, funkcionalumu bei prieinama kaina, kuri visuomet su Akcija - www.pigunamams.lt tai garantuoja.