Erdviniai garų surinktuvai internetu

 • Gartraukiai – salos erdviniai montuojami prie lubų virš kaitlentės kai ji sumontuota saloje. Įvairaus dizaino ir gabaritų, puikus interjero akcentas taip pat didelis galingumo pasirinkimas.

  Renkantis gartraukį ar tai būtų įmontuojamas, neįmontuojamas ar erdvinis reikėtų įvertinti kokio galingumo gartraukis Jums tinkamiausias. Nedidelėms virtuvėms tinkamas gartaukis su galingumu iki 300 m³/val, didesnėms virtuvėms 350-450 m³/val, didelėms virtuvėms ir virtuvės sujungtoms su svetaine reikalingi nuo 450 m³/val. Taip pat galima vadovautis formule, kuria galite apskaičiuoti reikiamą galingumą – virtuvės plotas dauginamas iš virtuvės aukšio, o gautas rezultatas dauginamas iš 6, tokiu būdu gaunamas mažiausias reiklaingas galingumas, o dauginant iš dvylikos gauname reikalingą maksimalų garų surinktuvo galingumą.

  Gartraukia dažnai jungiami prie ventiliacinės angos, bet ką daryti kai ventiliacijos nėra, tokių atveju reikia rinktis gartraukį su angliniais filtrais, kurie ne tik išvalo orą, bet ir pašalina nemalonius kvapus. Geriausia rinktis gartraukį, kuris turi anglies ir riebalus sugeriančius filtrus. Garų surinktuvas gali turėti vieną ir daugiau filtrų, kuo daugiau jų turi tuo geriau. Filtrai būna aliumininiai, akriliniai, plieniniai, plaunami filtrai ar mūsų aptarti angliniai iltrai, kuriuos atsižvelgiant į naudojimą reikėtų keisti kas 3 ir daugiau mėnesių. Kiekvienas gamintojas nurodo filtrų keitimo laiką į ką ir reikėtų atsižvelgti.

  Gartraukis turėtų būti ne siauresnis kaip kaitlentė ir platesnis, bei montuojamas jei tai elektrinė kaitlentė nemažiau 65 cm, jei tai dujinė kaitlentė nemažiau kaip 70 cm.

  BREGO OR W gartraukis erdvinis montuojamas prie lubų
  Kodas: OR W
  Plotis, mm:
  390
  Ventiliacijos trauka, m³/h:
  900
  44500
  55625 Sutaupykite 11125
  BREGO Quatro Black W 90 gartraukis erdvinis montuojamas prie lubų
  Kodas: Quatro Black W 90
  Plotis, mm:
  900
  Ventiliacijos trauka, m³/h:
  900
  44900
  56125 Sutaupykite 11225
  AEG DIE5960HG gartraukis erdvinis montuojamas prie lubų
  Kodas: DIE5960HG
  Gartraukio tipas:
  Erdvinis
  Plotis, mm:
  900
  Ventiliacijos trauka, m³/h:
  779
  71499
  95329 Sutaupykite 23830
  ELECTROLUX EFI711X gartraukis erdvinis montuojamas prie lubų
  Kodas: EFI711X
  Gartraukio tipas:
  Erdvinis
  Plotis, mm:
  900
  Ventiliacijos trauka, m³/h:
  685
  79998
  106664 Sutaupykite 26666
 • Erdviniai gartraukiai praktiškas, modernus ir efektyvus sprendimas Jūsų virtuvėje. Geriausia kaina ir aukšta kokybė, nulems Jūsų apsisprendimą, o pirkimas internetu sutaupys ne tik Jūsų pinigus, bet ir laiką, nes internetu visada pigu! Kamino tipo (kamininiai), erdviniai, kampiniai, montuojami į spintelę ar po spintele garų surinktuvai Jūsų pasirinkimui. Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį funkcionalų gartraukį. Patarsime kaip prižiūrėti, montuoti ir tinkamai įsirengti. Tik žinomi garų surinktuvų gamintojai: AEG, Alveus, Akpo, Allenzi, Amica, Beko, Bomann, Bosch, Candy, Cata, Eleyus, Electrolux, Elica, Elitair, Freggia, Gorenje, Guzzanti, FABER, Franke, ECG, Haier, Hiatachi, Hoover, Hyundai, Indesit, LG, Liebherr, MPM, Mesko, Miele, Nardi, Orava, Ravanson, Samsung, Sencor, Schlosser, Sharp, Siemens, Silverline, Teka, Whirlpool, Zanussi pasižymintys aukšta kokybe, funkcionalumu bei prieinama kaina, kuri visuomet su Akcija - www.pigunamams.lt tai garantuoja.