Įmontuojamos džiovyklės internetu

 • Gamintojai siūlo trijų tipų džiovykles – ventiliacinės, kondensacinės ir džiovyklės su šilumos siurbliu.

  Ventiliacinės džiovyklės įsiurbia orą, kuris kaitinimo elementu sušildomas ir didele jėga įpučiamas į džiovyklės būgną ir tokiu būdu yra išgarinamas skalbiniuose susikaupusi drėgmė. Minusas jog džiovyklės darbo metu yra įšildomas patalpos oras, bei sukeliama daug garų, todėl svarbu jog patalpoje būtų tinkama ventiliacinė sistema.

  Kondensacinėms džiovyklėms nereikalinga išorinė ventiliavimo sistema, todėl tokią skalbinių džiovyklę galima montuoti bet kokioje aplinkoje, nes visą drėgmė surenkama į specialią talpą, kurį reikia reguliariai išpilti arba nuvesti išbėgimą iki kanalizacijos.

  Skalbinių džiovyklės su šilumos siurbliu atšaldo iš drabužių išskiriamą šiltą orą ir jį nusausina. Staigus temperatūrų pokytis garus paverčia vandens lašeliais – kondensatu, kuris pašalinamas drenažiniais kanalais, o išdžiovints oras vėl įkaitinamas ir išpučiamas atgal į džiovyklės būgną. Šio tipo džiovyklės suvartoja dvigubai mažiau elektros energijos. Taip pat tyliau dirba ir visiškai nekenkia visų tipų audiniams.

  Džiovyklės talpa yra matuojama kilogramais taip pat kaip ir skalbimo mašinos, kad įsivaizduoti, vieną kilogramų rūbų sudaro dėvimas visas drabužių komplektas ir rankšluostis. Kuo didesnė talpa, tuo geriau užtikrinama oro cirkuliacija, kas pagreitina skalbinių džiovimo laiką, bei sumažina elektros sąnaudas.

  Prekių nėra.
 • Įmontuojamos į baldus skalbinių džiovyklės tai šiuolaikiškas ir taupantis laiką sprendimas Jūsų namuose. Geriausia kaina ir aukšta kokybė, nulems Jūsų apsisprendimą, o pirkimas internetu sutaupys ne tik Jūsų pinigus, bet ir laiką, nes internetu visada pigu! Įmontuojamos ir laisvai statomos, kompaktiškos minidžiovyklės Jūsų pasirinkimui ir paprastam bei lengvam namų ruošos darbų atlikimui. Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią funkcionalią skalbinių džiovyklę. Patarsime kaip prižiūrėti, montuoti ir tinkamai įsirengti. Atsiliepimai ir tik žinomi džiovyklių gamintojai: AEG, Allenzi, Amica, Beko, Bomann, Bosch, Candy, Cata, Electrolux, Freggia, Gorenje, Guzzanti, First, ECG, Haier, Hotpoint-Ariston, Hoover, Indesit, Kenwood, Klass, Mesko, Nardi, Orava, Ravanson, Samsung, Sencor, Schlosser, Siemens, Teka, Whirlpool, Zanussi pasižymintys aukšta kokybe, funkcionalumu bei prieinama kaina, kuri visuomet su Akcija - www.pigunamams.lt tai garantuoja.