Gruzdintuvės, fritiūrinės geriausia kaina internetu

 • Kaip išsirinkti tinkamą gruzdintuvę-fritiūrinę?

  Daugelis gamintojų siūlo skirtingų tipų gruzdintuvus, tačiau išsirinkti jums tinkamiausią nebus sudėtinga ir mes www.pigunamams.lt tai padėsime jums padaryti.

  Traškios bulvytės, mėsa ar žuvis – tuo galėsite mėgautis įsigyję funkcionalią ir Jūsų poreikius atitinkančią fritiūrinę.

  Iš daugelio modelių išsirinkti nėra sunku, svarbu, kad su gruzdintuve galėtumėt atlikti viską ką panorėsite. Todėl renkantis pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į fritiūrinės dubens talpą. Kuo didesnis gruzdintuvės dubuo, tuo daugiau produktų galėsite gaminti vienu metu, tačiau įvertinkite tai jog kuo didesnis dubuo tuo daugiau aliejaus teks sunaudoti gruzdinimui. Dviem-trim porcijom sunaudosite apie 1 litrą aliejaus, didesniam dubeniui ir gaminant daugiau porcijų apie 2 litrus aliejaus. Kiek vienu metu galėsite sudėti produktų priklauso ne tik nuo dubens talpos, bet ir nuo sietelio, todėl rinkitės talpesnį ir gilesnį sietelį. Taip pat svarbu jog dubenį galima būtų išimti, kadangi kur kas lengviau bus valyti ir prižiūrėti Jūsų gruzdintuvę.

  Gruzdintuvės talpa turi įtakos galingumui ir didesnėms elektros sąnaudoms, todėl renkantis reikėtų įvertinti ir tai, o nuo galingumo priklauso ir aliejaus įkaitimo greitis, kuo galingesnė gruzdintuvė tuo greičiau įkais. Minimalus gruzdintuvės galingumas būna 1200 W, o maksimalus 2300 W.

  Bulvyčių, mėsos ar žuvies gruzdintuvės turi dviejų tipų kaitinimo elementus, kuris yra atviras arba uždaras. Fritiūrinės su atviru kaitinimo elementu įkaista greičiau, tačiau turi minusą – sunkiau valoma, su uždaru kaitinimo elementu aliejus įkaista lėčiau tačiau tokių grūzdintuvių paprastesnė priežiūra ir kur kas lengvesnis valymas.

  Belieka išsirinkti pačios gruzdintuvės tipą, kad maisto gaminimas būtų paprastesnis, saugesnis ir patogesnis.

  Gruzdintuvė su užrakinamu dangčiu yra populiariausias modelis, kadangi nereikia baimintis dėl aliejaus taškymosi ir yra saugi dėl mažų vaikų, dėl patogumo krepšelį galima nuleisti arba pakelti neatidarius dangčio, dauguma tokių gruzdintuvių turi tikrinimo langelį, todėl galėsite stebėti visą gaminimo procesą, įmontuotas indikatorius informuos apie tinkamą gruzdinimui aliejaus temperatūrą. Filtrai tokiuose fritiūrinėse būna ilgalaikiai arba plaunami.

  Gruzdintuvė be užrakinimo dangčio įprastai būna mažesnė, turi visas reikiamas funkcijas, kaip ir gruzdintuvė su užrakinamu dangčiu, tik šiuo atveju dangčio nėra. Tokios gruzdintuvės dažniausiai gaminamos iš nerūdijančio plieno, dėl to dizaino įvairovė yra mažesnė, tačiau mažiau detalių lems lengvesnį ir greitesnį jos valymą, bei priežiūrą.

  Rotacinės gruzdintuvės didžiausias privalumas, jog sunaudosi per pus mažiau aliejaus, nei gaminant ankščiau išvardintose gruzdintuvėse. Veikimo principas tokios gruzdintuvėse yra vaisai kitoks, kadangi krepšelis su produktais sukasi per karštą aliejų, o ne pilnai panardinamas, dėl to reikalingas aliejaus kiekis yra per pus mažesni, o kadangi aliejaus yra mažiau jis greičiau įkaista ir su tokia fritiūrine kur kas greičiau vyksta maisto ruošimas. Tokio tipo gruzdintuvės taip pat turi rakinamą dangtį, tikrinimo langelį ir filtrus.

  Kaikuriuose gruzdintuvėse yra įmontuoti specialūs kvapų filtrai, sulaikantys pašalinius ir nemalonius kvapus. Rekomenduojama jog filtras būtų daugkartinis ir anglies, kadangi aukštoje temperatūroje anglis sugeria beveik visus kvapus, o pats filtras daugkartinis, kurį reikia tik kaskart praplauti po šiltu vandeniu. Anglies filtrai būna ir vienkartiniai, jo savybės tos pačios tik, kad dažniau juos reikia keisti.
  Didelis privalumas gruzdintuvė su aliejaus filtru, kuris po gaminimo išvalo atšalusį aliejų nuo maisto likučių, todėl tokį aliejų galima naudoti ilgą laiką, o kepant neišskiria nemalonaus kvapo.

  Gruzdintuvių valdymas yra labai paprastas tačiau būna mechaninis ir elektroninis. Mechaninis valdymas bus pats paprasčiausias yra įmontuoti sukiojami jungikliai temperatūros nustatymui ir kepimo laikui. Gruzdintuvėse su elektroniniu valdymu viskas valdomas mygtukais, turi daugiau funkcijų ir galima nustatyti ne tik temperatūrą ir laiką, bet ir kepimo rėžimą, kuris bus pritaikytas atskirai kiekvienam produktui.

  Papildomos funkcijos palengvins maisto ruošimą:
  Automatinio išjungimo funkcija leis žinoti jog prietaisas po naudojimo tikrai išjungtas, nes pamiršus išjungti išsijungs pats.
  Gruzdintuvės su termoizoliacija išlaiko fritiūrinės paviršių šaltą, dėl to galima saugiau liesti.
  Temperatūros indikatoriaus pagalba žinosite, kad aliejus tikrai įkaito iki reikiamos temperatūros.
  Gruzdintuvė su nesvylančia danga leis po naudojimo prietaisą išvalyti nepriekaištingai švariai ir be jokių pastangų.
  Aliejaus keitimo indikatorius visada primins jog laikas keisti aliejų.
  Filtro keitimo indikatorius informuos jog atėjo laikas keisti gruzdintuvės filtrą.
  Ir tai tik dalis funkcijų, kurias gali turėti šiuolaikinė bulvyčių, mėsos, žuvies ar kitų produktų fritiūrinė - gruzdintuvė.

  Mes siūlome rinktis iš žinomiausių ir dėl kokybės vertinamus šiuos gruzdintuvų gamintojus, kurių mažiausia kaina, aukšta kokybė bei geri atsiliepimai - AEG, ETA, BEKO, BOSH, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SIEMENS, SAMSUNG, GORNJE, SHLOSSER, AMICA, ZANUSI, TEKA, CANDY, CATA, FULGOR, FREGIA, FORNELLI, ALLENZI
   

  Prekių nėra.
 • Įsigyje fritiūrinę, gruzdintuvę bet kada galėsite gruzdinti bulvytes, mėsą, žuvį ar kitus produktus. Fritiūtrinės, gruzdntuvės su atviru arba uždaru kaitinimo elementu, įvairių galingumų ir su įvairaus dydžio sieteliais, kas leis vienu metu gruzdintį norimą kiekį per trumpiausią laiką. Gruzdintuvės, fritiūrinės pasižyma aukšta kokybe, maža kaina, dideliu efektyvumu, puikiais atsiliepimais bei nepakeičiama pagalba Jūsų virtuvėje.