Mėsmalės

 • Kaip išsirinkti mėsmalę?

  Daugelis gamintojų siūlo skirtingų tipų elektrines ir mechanines - rankines mėsmales, tačiau išsirinkti jums tinkamiausią nebus sudėtinga ir mes www.pigunamams.lt tai padėsime jums padaryti.

  Mėsmalė, nepakeičiamas virtuvės prietaisas Jūsų namuose, kurio pagalba visuomet turėsite šviežią faršą, ar lengvai ir greitai galėsite paruošti savo mėgstamus patiekalus.

  Mėsmalės būna mechaninės - rankinės arba elektrinės.

  Rankinės, mechaninės mėsmalės pačios primityviausios, sukant rankena sumalama mėsa ar kiti produktai.

  Elektrinė mėsmalė patogiausias ir efektyviausias prietaisas, kurio pagalba be rūpesčių ir jokio vargo sumalsite mėsą ar norimus produktus. Pagrindinė geros elektrinės mėsmalės savybė galia ir jos našumas. Našumas išreiškiamas kiek kilogramų mėsos galėsite sumalti per vieną minutę. Galinga mėsmalė nekuomet neužsikirs ir įveiks bet kokio tipo mėsą. Įprastai mėsmalių galingumas svyruoja nuo 400 iki 1800 vatų.
  Renkantis elektrinę mėsmalę patartina rinktis su atbuline eiga (“reversas”) , ši funkcija palengvina mėsmalės išvalymą ir užstrigus mėsmalei išgelbės variklį nuo perkaitymo. Savaime pasigalandantys plieniniai peiliai visuomet atliks efektyviai savo darbą ir nereikės jų reguliariai galąsti.

  Kone svarbiausia renkantis mėsmalę svarbu atkreipti dėmesį į komplektuojamus priedus, kurie netik palengvins maisto ruošimę, bet ir pavers ją daugiafunkciniu prietaisu. Atitinkamai pasirinkus priedus su mėsmale galėsite gaminti namines dešreles, smulkinti daržoves, tarkuoti, ruošti žiemai atsargas ar paversite ją sulčiaspaude ar uogų presu.

  Mes siūlome rinktis iš žinomiausių ir dėl kokybės vertinamus šiuos mėsmalių gamintojus, kurių geriausi atsiliepimai aukšta kokybė ir mažiausia kaina - AEG, BEKO, ETA, BOSH, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SIEMENS, SAMSUNG, GORNJE, SHLOSSER, AMICA, ZANUSI, TEKA, CANDY, CATA, FULGOR, FREGIA, FORNELLI, ALLENZI  

  ETA ETA307590000 Ambo II elektrinė mėsmalė
  Kodas: ETA307590000 Ambo II
  Tipas:
  Elektrinė
  Galia, W:
  1200
  Našumas, kg/min:
  2,2
  8300
  10375 Sutaupykite 2075
 • Įsigyje elektrinę, rankinę - mechaninę mėsmalę visuomet turėsite šviežia faršą ar be vargo sumalsite įvairiausius produktus maisto ruošimui. Elektrinės mėsmalės būna įvairių galingumų ir papildomais priedais, kas pavers mėsmalę daugiafunkciniu prietaisu. Elektrinės ir mechaninės mėsmalės geriausia kaina, kokybė, geri atsiliepimai, didelis našumas ir nepakeičiama pagalba Jums.