Vaisių ir daržovių džiovintuvai - džiovyklės geriausia kaina internetu

 • Kaip išsirinkti tinkamą vaisių, grybų ir daržovių džiovyklę - džiovintuvą?

  Daugelis gamintojų siūlo skirtingų tipų vaisių ir daržovių džiovintuvus, tačiau išsirinkti jums tinkamiausią nebus sudėtinga ir mes www.pigunamams.lt tai padėsime jums padaryti.

  Vaisių, daržovių ar grybų džiovinimo metu yra išsaugomos visos produktų maistinės vertybės ir vitaminai, dėl to yra sveikiausias vaisių ir daržovių išsaugojimas ilgesniam laikui neprarandant vitaminų. Kadangi džiovinimo metu nepridedama cukraus ar kitų cheminių medžiagų, todėl žiemą ar pavasarį galėsite mėgautis sveikomis ir natūraliomis rudens gėrybėmis.

  Vaisių, daržovių ar grybų džiovintuvai veikia dviem džiovinimo tipais: Horizontali džiovinimo sistema, kuri palaiko tolygią temperatūrą viso džiovinimo metu. Tokia džiovinimo sistema dažniausiai būna į montuota džiovyklės galinėje sienelėje ir šaltas oras yra įtraukiamas į išsidėsčiusias kaitinimo spirales, kurių pagalba oras sušildomas ir reikiamos temperatūros tolygiai pasiskirsto tarp sietelių (padėklų) ir vienodai džiūsta, o susidariusi drėgmė yra išpučiama per džiovintuvo kitą pusę. Vertikali džiovinimo sistema, veikia garų puodų principu ir karštis kyla iš apačios ir pasiskirsto po padėklus, toks prietaisas užima mažiau vietos, tačiau tokiu džiovintuvu džiovinant vaisius, daržoves ar grybus pats procesas užtruks ilgiau.

  Tam, kad būtų paprasčiau ir greičiau išdžiovinti norimus produktus, reikėtų atkreipti dėmesį į prietaiso funkcionalumą ir naudingas papildomas funkcijas.

  Dviejų lygių temperatūros laikmatį turinčios džiovyklės kur kas greičiau išdžiovins nei įprastos džiovyklės, kadangi džiovintuvas turi greitąjį ir lėtąjį džiovinimo rėžimą. Džiovinant drėgnus vaisius ar daržoves pradžioje reikalinga aukštesnė temperatūra, kad neprasidėtų rūgimas, vėliau temperatūra mažinama, kad būtų išsaugota kuo daugiau vitaminų ir kitų vertingų medžiagų.

  Temperatūros reguliavimo laikmatis patogi funkcija, kadangi galima pačiam reguliuoti temperatūrą bei laiką, tokiu būdų idealiai išdžiovinsite norimus produktus tik jam skirtoje temperatūroje per reikalingą laiką. Arba galėsite nustatyti automatinį džiovinimo rėžimą, pagal gamintojo pateiktus kiekvieno produkto nustatymus.

  Džiovintuvo valdymas būna mechaninis arba elektroninis, kuris yra kur kas tikslesnis ir pats prietaisas lengviau valomas kadangi neturi išsikišusių rankenėlių.

  Džiovintuvo padėklų (sietelių) skaičius, kuris lemia ir pačio prietaiso gabaritus, todėl įvertinkite vietą kur statysite įrenginį ir kiek daug planuojate džiovinti. Gausesnei šeimai rekomenduojama apie dešimt padėklų turintį džiovintuvą, jo pilnai pakaks džiovinant rudens gėrybes. Mažiausi džiovintuvai turi įprastai 3 padėklus. Svarbu jog padėklai būtų permatomi, kad galėtumėte stebėti džiovinimo procesą.

  Galingumas įprastai džiovintuvuose būna 240-400 W, aukštesnės klasės įrenginiai turi 700 W ir daugiau. Kuo galingesnis prietaisas tuo trumpesnis bus džiovinimo laikas.

  Dėl patogumo siūloma rinktis vaisių, daržovių ir grybų džiovintuvą su automatiniu išsijungimu, kas leis išsijungti įrenginiui pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui.

  Mes siūlome rinktis iš žinomiausių ir dėl kokybės vertinamus šiuos grybų, vaisių ir daržovių džiovintuvų gamintojus, kurių aukščiausia kokybė, geri atsiliepimai ir mažiausia kaina - AEG, ETA, BEKO, BOSH, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SIEMENS, SAMSUNG, GORNJE, SHLOSSER, AMICA, ZANUSI, TEKA, CANDY, CATA, FULGOR, FREGIA, FORNELLI, ALLENZI
   

  ETA ETA630190000 Fresa maisto džiovyklė - džiovintuvas
  Kodas: ETA630190000 Fresa
  Galia, W:
  250
  Džiovinimo sistema:
  Horizontali
  Dėklų skaičius:
  8
  5340
  6675 Sutaupykite 1335
 • Įsigyje vaisių, daržovių, grybų džiovyklę, džiovintuvą visuomet turėsit vitaminus išsaugusias daržoves ir vaisius, net ir žvarbią žiemą. Vaisių daržovių džiovyklės su horizontalia ar vertikalia džiovinimo sistemą bevargo išdžiovinsite ir pasiruošite žiemai vaisių, daržovių ar grybų atsargas. Elektrinės sodo gėrybių džiovyklės būna įvairių galingumų, kas padės kokybiškai ir greitai išdžiovinti produktus. Daržovių, vaisių ir grybų, bei mėsos džiovyklės - džiovintuvai geriausia kaina, kokybė, geri atsiliepimai, didelis našumas ir nepakeičiama pagalba Jums.